Online lezing Joseph Oubelkas
Maandag, 07 Juni 2021
13:15-14:45
Eind 2004 raakt de dan 24-jarige Joseph Oubelkas betrokken bij een bizarre gebeurtenis. Hij wordt tijdens een zakenreis naar Marokko opgepakt voor drugssmokkel en zonder enig bewijs of onderzoek veroordeeld tot 10 jaar gevangenisstraf. Onlangs verscheen de 22e druk van zijn boek ‘400 brieven van mijn moeder’ en de 8e druk van zijn tweede boek ‘Gezondheid, Liefde, Vrijheid’ over het leven na gevangenschap.
Hoe motiveer je jezelf als de wereld om je heen in elkaar valt? Hoe ga je om met verdriet, woede en frustraties? Hoe hou je je staande onder barre omstandigheden?
Deze lezing gaat over omgaan met tegenslag, verandering en doorzettingsvermogen. Joseph inspireert, motiveert en raakt mensen met zijn waargebeurd verhaal..
De lessen die hij toen geleerd heeft, verrijken zijn leven en dat deelt hij graag met ons.
De lezing is gratis en vindt plaats via
Zoom.
Terug